Piątka od producenta #22 – Daniel Drumz!

Daniel Drumz

DJ oraz producent muzyczny, który pochodzi ze Stalowej Woli. Jest mocno ceniony w obu tych specjalizacjach. Jak sam mówi – obecnie bardziej skupia się na tworzeniu muzyki, niżeli turntablizmie. Od dłuższego czasu skoncentrowany na solowych, instrumentalnych poczynaniach. Moim dzisiejszym gościem jest nikt inny jak – Daniel Drumz!

1. Dopadają Cie czasem chwile słabości? Jak sobie z nimi radzisz?

Nie nagrywam jeżeli nie mam na to ochoty.

2. Co Cie inspiruje?

Przede wszystkim miejsca. Nawet nie chodzi o nowe otoczenie, ale bardziej o znalezienie odpowiedniego momentu w danym miejscu. Pora dnia lub nocy i intensywność wrażeń od ostatniego snu ma spore znaczenie.

3.
Jak duży wpływ według Ciebie może mieć sprzęt na wygodę i efekty pracy?

Prawdopodobnie jedni i drudzy (zdania na ten temat bywają bowiem podzielone. Jedni bez sprzętu nie mogliby się obejść, natomiast inni uważają, iż bez niego da się osiągnąć dobre rezultaty) mają na myśli nieco inne aspekty. Sprzęt ma znaczenie, sposób jego wykorzystania lub ominięcia również.

4. Twoja wizja producenta kompletnego?

Lubię producentów, którzy świadomie dopuszczają pewną niedoskonałość. Przepadam za dobrze brzmiącymi rozwiązaniami potocznie przyjętymi jako nieprawidłowe lub niepoprawne. Cenie sobie odwołania do pewnych historii ale nie toleruję ślepego naśladownictwa.

5. Najlepsze wspomnienie/wspomnienia wiążące się z tworzeniem muzyki? Niech będzie to swoista zachęta dla młodych adeptów!

Moment, w którym numer nabiera kształtów i jesteś jedyną osobą, która to słyszy jest bardzo ekscytujący. Spotkanie drugiej osoby prawidłowo odczytującej wszystkie małe podteksty i detale, które umieściłeś w muzyce jest równie miłe, chociaż zdarza się znacznie rzadziej.

Po więcej informacji zapraszam na: https://www.facebook.com/danieldrumz

Reklamy

Tagi: ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: