Piątka od producenta #8 – TeTris!


Reprezentant Siemiatycz. Głównie kojarzony z okupacją mikrofonu, bitew freestylowych czy żywiołowych koncertów. Spełnia się jednak również w dziedzinie produkcji muzyki co pokazał na swoich solowych krążkach. Produkuje w większości na własne potrzeby przez co współprace ciężko sklasyfikować. Dzisiejszy gość „Piątki” dla niektórych może być dość zaskakujący – TeTris!

1. Dopadają Cie czasem chwile słabości? Jak sobie z nimi radzisz?

Coraz rzadziej. Nauczyłem się – po pierwsze organizacji pracy i czasu, po drugie, nie robię nic na siłę bądź kiedy jestem przemęczony, bo to chyba te czynniki najbardziej wpływają na pogorszenie nastroju i spadek poziomu kreatywności.

2. Co Cie inspiruje?

Wszystko co ma jakąkolwiek moc inspiracyjną i synchronicznie uznam to za odpowiedni bodziec do zmieniania rzeczywistości za pomocą środków, którymi aktualnie dysponuję. Tetipedia (śmiech).

3. Jak duży wpływ według Ciebie może mieć sprzęt na wygodę i efekty pracy?

Zdecydowanie jest to kwestia indywidualnego podejścia. Zawsze najważniejszym elementem studia jest człowiek i jego umysł, a wszystkie narzędzia pozostają tylko narzędziami. Niemniej od jakości i dostępności tych narzędzi może w dużej mierze zależeć efekt końcowy i pole manewru jakie dostaje twórca.

4. Twoja wizja producenta kompletnego?

Cierpliwość, dystans, konsekwencja i ogromna wewnętrzna potrzeba bycia producentem kompletnym.

5. Najlepsze wspomnienie/wspomnienia wiążące się z tworzeniem muzyki? Niech będzie to swoista zachęta dla młodych adeptów!

Uczucie, które obiegowo nazywane jest „ciarami na plerach”, kiedy widzisz i słyszysz jak tysiące osób uczestniczą razem z Tobą w czymś co zmontowałeś na początku w swojej głowie, a później w studio. Piękne! A najlepsze jest to, że nikt nie jest tego w stanie Tobie odebrać. Życzę każdemu tego uczucia!

Po więcej informacji zapraszam na: http://www.te-tris.com

Reklamy

Tagi: ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: